Nákup nemovitosti - SB REAL ESTATE s.r.o.

Jsme tu pro vás a vaši nemovitost.

Jsme zde pro vás PO - PÁ 8:00 - 16:00

 

Zavolejte nám +420 774863853

 

Nákup nemovitosti

Prodej a výkup nemovitostí

Jsme realitní kancelář, která si zakládá na spokojených klientech, kteří se k nám rádi vrací. Specializujeme se na prodej bytů v osobním i družstevním vlastnictví, domů, pozemků, chat, rekreačních objektů, chalup a ostatních nemovitostí. Nemovitosti nabízíme potencionálním klientům prostřednictvím širokého spektra inzerce a využíváme i nové efektivní způsoby prodeje nemovitostí, tak aby obchod proběhl co nejdříve a k co největší spokojenosti prodávajícího. S námi můžete očekávat vyšší finanční zhodnocení prodeje nemovitosti, než kdyby jste si nemovitost prodávali sami.
Při výkupech nemovitostí spolupracujeme s velkým množstvím investorů, takže pokud nemovitost sami nevykoupíme, seženeme kupce, který od Vás nemovitost odkoupí.

Právní servis

Smluvní dokumentace je vytvořena renomovanou advokátní kanceláří, která je členem České advokátní komory. Kupní ceny nemovitostí jsou vždy deponovány v advokátní, notářské či bankovní úschově. Jako zprostředkovatel, máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na částku 10 milionů korun na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze toto pojištění po dohodě navýšit. Všichni naši realitní makléři mají uzavřeny smlouvy za Odpovědnost realitního zprostředkovatele.

Energetický štítek nemovitosti / PENB /

Dle zákona č. 406/2000 Sb. hovoří o povinnosti prodávajícího předat zprostředkovateli před začátkem prodeje energetický štítek. Pokud tento dokument nemáte, jsme připraveni Vám s jeho vystavením pomoci a zajistíme jej pro Vás.

 

 

CHCETE POMOCI S HYPOTÉKOU?

Pro více informací se na nás obraťte

více informací